Nová realizácia nízkonergetický bungalov Ideál Veľký Ďúr

Práve realizujeme nízkonergetický montovaný bungalov Ideál, ktorý spĺňa požiadavky zákazníkov postaviť dom na úzkom pozemku s absenciou okien obytných miestností k susedným nehnuteľnostiam.Prezrite si priebeh jeho realizácie.

Nízkonergetický dom bungalov Ideál

Aké predispozície má montovaný bungalov Ideál?

Bungalov Ideál je ideálny, ak potrebuje zákazník postaviť dom na úzkom pozemku s absenciou okien obytných miestností k susedným nehnuteľnostiam. Projekt montovaného domu Ideál zahŕňa aj hosťovské WC. Priestor plynule naväzuje na kuchyňu a obývaciu izbu. Hlavná kúpeľňa je prístupná výlučne zo spálne a detskej izby, čo zabezpečuje maximálne súkromie pre obyvateľov domu. A to všetko už na 70 m2

Konštrukcia drevostavby

Konštrukčne sa jedná drevostavbu z montovaných panelov. Bungalov je možné dodať v rôznych fázach dokončenia, aj ako úplnú stavbu na kľúč.

Páči sa vám bungalov Ideál? Opýtajte sa alebo zašlite nezáväzný dopyt!

Spoločnosť DATA ponúka - individuálny prístup, komplexný servis od návrhu drevostavby až k jej výstavbe, kvalita spracovania nízkoenergetickej drevostavby certifikovanými systémami. Vizitkou spoločnosti sú spokojní zákazníci realizovaných drevostavieb po celom Slovensku.

Vyberajte bungalovy na kľúč z našej ponuky nízkoenergetických domov