Klasický typ drevostavby s obytným podkrovím rada KLASIK

Typové dvojpodlažné rodinné domy s obytným podkrovím, vhodné aj ako dvojgeneračný dom. Klasické montované domy s takmer nulovou spotrebou energie A0, ktoré poskytnú útulné prostredie pre Váš domov.

Montovaný dom s obytným podkrovím Typ “A“

Montovaný nízkoenergetický dom Typ "A"

Typ "A" je rodinný montovaný dom riešený ako objekt s obytným podkrovím pre 4-5 člennú rodinu. Tento typ radíme medzi stredne veľké montované domy. Celkové rozdelenie domu na priestory dennej aktívnej činnosti (prízemie) a odpočinkové priestory (podkrovie) poskytujú dostatok priestoru pohodlia či súkromia pre každého člena rodiny. Samotná architektúra domu ponúka rôzne využitie priestorov ako sú napríklad terasa na prízemí, alebo veľkoryso riešená kúpeľňa v podkroví.

Montovaný drevodom Typ “B“

Drevodom Typ "B"

Drevodom typ "B" je podobne riešený ako typ "A" Je to objekt s obytným podkrovím pre 4 - 6 člennú rodinu. Montovaný drevodom je o niečo väčší ako typ "A" čo sme získali zakrytím terasy, namiesto ktorej sme vytvorili izbu. Jej využitie je na vás, vašej fantázii a potrebách. Aj tento nízkoenergetický dom má rozdelené priestory na dennú aktívnu činnosť (prízemie) a odpočinkové priestory (podkrovie)

Nízkoenergetický dom Typ “C“

Montovaný dom Typ "C"

Montovaný dom Typ "C" je je rozlohou najväčší dom z našej ponuky. Je to nízkoenergetický dom s obytným podkrovím s dvoma priestrannými terasami a garážou. Vzhľadom na jeho veľkosť ponúka dostatok priestoru i pre početnejšiu rodinu. Jeho výhodou je väčšie podkrovie obohatené o šatník, ktorý je súčasťou spálne. Priestory pasívneho domu boli navrhnuté tak, aby poskytovali čo najväčšie súkromie i väčším rodinám.

Montovaný dom na kľúč Typ “D“

Montovaný dom na kľúč Typ "D"

Kto hľadá dvojgeneračný, alebo dvoj rodinný dom je u tohto typu na správnej adrese. Vymysleli sme pre vás spôsob bývania dvoch rodín pod jednou strechou. Tento montovaný dom je riešený ako objekt s obytným podkrovím pre dve nezávislé 3-4 členné rodiny. Prízemie a podkrovie tohto domu tvoria dva nezávislé byty nad sebou !

nízkoenergetický rodinný dom s obytným podkrovím

Montovaný dom Typ "F"

Typ F je montovaný rodinný dom riešený podobne ako typ B. Vznikol na základe požiadaviek zákazníkov, ako prízemný nízkoenergetický dom s obytným podkrovím, ale so zmenšeným pôdorysom. Tuto vlastnosť oceníte pri pozemkoch menších rozmerov.

Nízkoenergetický dom typ Thermo

Montovaný dom Typ "Thermo"

Montovaný dom Thermo je moderným príbytkom dnešnej doby. Tento nízkoenergetický dom je vhodný i na menší pozemok. Prízemie slúži ako denná časť a poschodie je koncipované ako oddychová zóna pre 3 až 4 osoby.

Montovaný dom Typ Dunaj

Montovaný dom Typ "Dunaj"

Návrh víkendového domu Dunaj spracovali naši architekti na podnet zákazníkov, ktorí potrebovali riešiť rekreačné bývanie v dome na malom pozemku. Jeho kompaktné rozmery však neuberajú na jeho úžitkových vlastnostiach. Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa s komorou, kúpeľňa s WC a obývacia izba s jedálňou. V podkroví sa nachádza spálňa a detská izba s veľkorysou rozlohou.

Montovaný nízkoenergetický dom Typ Váh

Montovaný nízkoenergetický dom Typ "Váh"

Montovaný nízkoenergetický dom Váh vypĺňa medzeru v ucelenej rade našich domov a ponúka bývanie v dvojpodlažnom dome bez obmedzení, ktoré prináša šikmá strecha v podkroví.Na 1. podlaží sa nachádza denná časť s obývačkou spojenou s kuchyňou a jedálňou, WC so sprchovým kútom a zákazníkmi žiadaná izba. Na 2.podlaží  sa nachádza nočná časť pozostávajúca z 3 izieb a kúpeľne s WC.

Typové montované domy: 

Ponuka je určená najmä pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú a vkusnú drevostavbu za rozumnú cenu. 

  • zvýhodnená cena
  • krátka doba výstavby
  • projektová dokumentácia

Dvojpodlažné rodinné domy

Katalóg rodinných domov, prevažne s obytným podkrovím, prípadne ďalším plným podlažím.

V ponuke nájdete menšie i väčšie domy, rôznych dizajnov. Typové klasické domy sú postavené podľa potrieb rodiny mať dostatočný priestor na trávenie spoločných chvíľ a zároveň poskytujú súkromie pre každého obyvateľa domu. Každý z typových projektov je možné prispôsobovať Vašim požiadavkám. V prípade individuálnych želaní Vám tiež môžeme vypracovať individuálny projekt zostavený na mieru presne podľa Vašich predstáv. Pohodlie, súkromie, priestor, nadčasovosť to všetko ponúkajú naše klasické montované domy.

Nenašli ste dom čo ste hľadali? 

Vytvoríme vám celkom individuálny projekt na základe vašich potireb.