Realizácie - montované rodinné domy

Staviame drevostavby, domy s takmer nulovou spotrebou energie (A0), rodinné domy na kľúč, montované domy, ekonomické pasívne domy rôznych typových kategórii ale aj na mieru. Projekty rodinných domov typu bungalov, poschodový dom, moderné domy či individuálny projekt. Staviame pre Vás ekonomicky, rýchlo s nízkymi nákladmi. 

Realizácie montovaných domov našou spoločnosťou v rokoch 2000 až dodnes.

Realizácie domov

Tu nájdete niektoré realizácie našich projektov. Ak sa Vám realizácie domov páčia a chcete sa dozvedieť viac o montovaných dervostavbách, na stránke nájdete formulár, ktorý vyplníte a my Vás kontaktujeme. Vieme zabezpečiť aj prehliadku realizovanej stavby.

Domy s takmer nulovou spotrebou energie (A0), stavané podľa najnovších, overených postupov a z kvalitných preverených materiálov.

Jedná sa o kvalitné montované domy, ktoré sú postavené pomocou osvedčenej a jednoduchej drevosendvičovej konštrukcie. Naša spoločnosť ich realizuje ako hrubé stavby, tak aj kompletné drevostavby na kľúč - staviame bungalovy aj tradičné domy.

Moderné drevodomy na kľúč

Viete, aký je najobľúbenejší typ nových domov? Sú to drevostavby na kľúč, ktoré majú veľa výhod. Sú lacnejšie ako klasické murované domy, sú s takmer nulovou spotrebou energie a stavba drevostavby na kľúč prebieha pár týždňov. Tento typ domov je stále viac populárny nielen v celej Európe, ale aj na Slovensku.