Nová realizácia nízkoenergetický dom A-typ Kováčová

Práve staviame: Nízkoenergetický dom A-typ v Kováčovej.

V súčasnosti staviame nízkoenergetický dvojpodlažný dom z montovaných panelov. Táto metóda výstavby montovaného domu je oveľa rýchlejšia a efektívnejšia ako tradičné metódy. Panely sú veľmi energeticky úsporné. Nízkoenergetický dom sa stavia v továrni a panely sa potom expedujú na stavenisko. Panely sa montujú na mieste a výstavba pokračuje dobre.

Pozrite sa na priebeh jeho realizácie:

Výstavba nového montovaného domu - Nízkoenergetický dom A-typ je v plnom prúde.

Dom na kľúč je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú bezproblémový domov. Tieto domy na kľúč sú vyrobené z prefabrikovaných panelov, ktoré sú vyrobené v továrni a potom odoslané na miesto. Proces stavby domov na kľúč uľahčuje získanie nového domu bez starostí s výstavbou.

Montovaný drevodom je typ domu, ktorý je postavený z prefabrikovaných dielov. Výhodou tohto typu konštrukcie je, že je rýchlejšia a jednoduchšia ako tradičné metódy. Tieto drevodomy sú navrhnuté tak, aby boli veľmi energeticky efektívne a využívajú rôzne ekologické stavebné materiály.

Staviame nový, inovatívny a moderný rodinný dom. Montovaný drevodom je stavaný podľa najvyšších štandardov so zameraním na energetickú efektívnosť a udržateľnosť. Strešná konštrukcia je kľúčovým prvkom stavby a používame najnovšie techniky a materiály, aby sme zabezpečili jej najvyššiu kvalitu.