Projekty rodinných domov pre moderné a ekonomické bývanie

Hľadáte moderné a úsporné bývanie, ktoré by bolo dostupné v rozumnej cenovej hladine? Cesta k novému a lepšiemu bývaniu začína výberom toho správneho domu - a u firmy DATA je z čoho vyberať!

Našou hlavnou činnosťou je výstavba nízkoenergetických domov podľa typových aj individulálnych projektov pre nízkonergetické montované domy. Kladieme veľký dôraz na individuálny prístup ku každému zákazníkovi a snažíme sa mu čo najviac priblížiť jeho sny a predstavy do reálnej podoby. 


Požiadavky na moderné bývanie

Projekty montovaných domov sú vypracované s ohľadom na zvýšené nároky investorov, čo sa týka dispozičného riešenia, účelovosti, variability domu a rovnako aj na jeho energetickú úspornosť. Každý dom tak spĺňa nároky na moderné a súčasne ekonomické bývanie.

Výhody typových a individuálnych projektov

Potom ako si vyberiete stavebný pozemok, môžete pristúpiť k výberu vhodného projektu rodinného domu. Vyberať môžete podľa vonkajšieho vzhľadu a celkovej architektúry a dispozície domu. Máte možnosť si zvoliť niektorý z typových domov alebo si nechať vypracovať individuálny projekt.