Prečo zvoliť montované domy na kľúč?

Máte pozemok a premýšľate, aký typ stavby zvoliť? Ak sa vám nechce čakať, až vám stavebná firma dom za dlhé mesiace postaví, potom skúste zvážiť výhody montovanej drevostavby. Bývať vo vlastnom dome tak budete môcť už o pár týždňov.

Montované domy: o akú technológiu sa jedná?

Technológie v stavebníctve sa stále vyvíjajú a budúci majitelia domov sú si toho dobre vedomí. Preto už ich hlavným kritériom nebýva len obstarávacia cena, ale uvažujú aj nad dlhodobejšími a ekonomickými výhodami, ako je napr. Rýchlosť obstaranie, úspory energií na prevádzku domu či možnosť priestorových dispozícií zvolených podľa svojich potrieb.

Za aký čas budem bývať?

Ak sa rozhodnete pre stavbu nízkoenergetického domu na kľúč v podobe montovanej drevostavby, môžete bývať už za tri mesiace. Pýtate sa, ako je možné postaviť kvalitný montovaný dom v tak krátkej dobe? Môžu za to moderné technológie panelovej konštrukcie.

Montované domy predstavujú riešenie pre nové bývanie, na ktoré nebudete čakať roky a za ich prevádzku nechcete minúť majland. V tomto prípade sú montované domy na kľúč jasnou voľbou.

montované domy na kľúč