Montované domy na kľúč: najrýchlejšie postavený dom

Pojem montovaný dom nie je jasne definovaný, ale všeobecne sú to domy zostavené z väčších celkov, čiže prvkov (stien, stropov). Tie sa na stavbe montujú k sebe a vďaka tomu je možné tento typ stavieb dokončovať na kľúč veľmi rýchlo.

Rýchlosť výstavby montovaných domov na kľúč

V prípade, že sa už rozhodnete pre montovaný dom, budete pravdepodobne voliť variantu dokončenia na kľúč. Aj na slovenskom sú firmy, ktoré sú schopné postaviť kompletný montovaný dom na kľúč za 3 týždne.

Jedinečnosťou montovaných domov na kľúč je ich rýchlosť výstavby, ktorú zatiaľ nepredbehne žiadny iný stavebný systém.

Realizácia na kľúč patrí k montovaným domom ako jedna z jej charakteristík. Na kľúč sa okrem toho ako montované domy stavajú prakticky výhradne typové projekty, avšak aj tieto projekty umožňujú určitú individualizáciu. V montovanom dome na kľúč je možné bývať už za cca 3 mesiace od začatia stavby. Je to najjednoduchšia možnosť získania rýchleho a kompletného bývania.

Nízkoenergetické domy sú investíciou do budúcnosti

Nízkoenergetické domy vám ušetria náklady na energie, ktorý sa stále zvyšujú, nízkoenergetické domy sú tak pre vás najlepšou investíciou do budúcnosti.

Napíšte nám - Montované domy na kľúč

Vypísaním formulára súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov pre marketingové účely Zuzana Dašková - DATA podľa Zákona na ochranu osobných údajov č. 428/2002 Z.z.