Bungalovy využívajú naplno výhody drevostavby

Bungalovy majú na rozdiel od poschodových domom radu výhod ako je napríklad bezbariérový prístup alebo možnosť kontaktu všetkých miestností s exteriérom.

Drevostavby bungalovy majú aj pri menšej hrúbke stien lepšie tepelné vlastnosti ako murovaná stavba. Na modelovej zastavanej ploche 140 m2 budete mať u drevostavby o 14 m2 väčší úžitkový priestor a ešte ušetríte na ploche základovej dosky.

Montované bungalovy ponúkajú nízkonákladové riešenia rodinného bývania.

Bungalovy ako montovaná drevostavba sú veľmi obľúbené. Je to spôsobené predovšetkým nízkou náročnosťou výstavby, rýchlosťou výstavby, neveľkému finančnému zaťaženiu a vlastnostiam drevostavby, ktorá domu dodáva moderný nádych.

Montované bungalovy na kľúč a ich cena

Cena montovaného rodinného domu sama o sebe nemusí byť rozhodujúcim faktorom. Hoci sa neustále hľadajú najlacnejšie montované drevostavby na kľúč, najčastejšie ako montované rodinné domy na kľúč, následne sa nerozhodnú pre tú najlacnejšiu variantu. Cena je teda akýmsi prvým filtračným kritériom. Pre zákazníkov je veľmi dôležité vybavenie rodinného domu, možnosti následných úprav a tepelno-izolačné vlastnosti.

Domy na kľúč podľa typového projektu

Montovaný bungalov na kľúč
úžitková plocha 69,86 m2

Ultra nízkoenergetický dom na kľúč
úžitková plocha 70,32 m2

Moderný montovaný dom na kľúč
úžitková plocha 69,97 m2

Ekonomický montovaný dom na kľúč
úžitková plocha 70,05 m2